Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárgás folyás, fájo vizelés,...

Sárgás folyás, fájo vizelés, piros pattanászerü kiütések a nemiszerven, fájo nyirokcsomok lehet nemi herpesz?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 17:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon összetett fertőzés, illetve gyulladás. Hüvelyi és húgyúti egyaránt.

Ezzel holnap mindenképpen fordulj orvoshoz!

2017. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
valami kevert fertőzés lesz, irány a doki
2017. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ilyen piros fekélyes kiütések...rettentően csip, mit tehetek rá?
2017. ápr. 23. 18:39
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Kamillás ülőfürdőt csinálhatsz max., az talán enyhíti.

De holnap első dolgod legyen az orvos és ragaszkodj a tenyésztéses vizsgálatokhoz, tehát hüvelykenet és vizelettenyésztés, ne hagyd, hogy az orvos hasra ütésre csak felírjon valamit!

És ha van partnered, őt is kezelni kell, különben visszafertőz téged!

2017. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A kiütésektől vagyok nagyon megijedve , tényleg olyanok mint a fekélyek. Nem tudom hogy kaphattam el, mindig védekeztünk.És pont megjött, igy hogy menjek dokihoz?
2017. ápr. 23. 18:50
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet természetesen az herpesz is, meg mondom, hüvelyi és húgyúti fertőzés még pluszban.

Ilyenkor nem számít, hogy megvan. Így is meg fognak vizsgálni, bár így tenyésztést felesleges csinálni, hogy vérzel, mert nem fog normális eredményt adni. Viszont tünetileg tudnak kezelni, ami bár nem a legjobb, de több, mint a semmi.

Elkapni meg bárhol elkaphattad, aztán szépen kiterjedt. Korábban nem volt semmilyen tüneted? Mert gyanítom, hogy egy ilyen jellegű és kiterjedésű fertőzés már nem most alakult ki, tehát már megelőzte korábban is tünet. És akkor viszont egyből kellett volna menned.

Valószínűleg hüvelyben alakult ki először, aztán mivel a nőknek rövid a húgycsövük, így feljutott a húgyutakba is a fertőzés, azért fáj a pisilés. És most jelenleg KO az immunrendszered, így még ha herpesz, akkor az is aktiválódott. Azt nem feltétlenül most kaptad el, hanem lehetett korábban is, így benne volt a szervezetedben, csak most aktiválódott a gyenge immunrendszer és a fertőzés hatására.

2017. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát az egész ugy kezdődött, hogy fájt a torkom,láz, elmult majd jött a viszketés fehér folyás azt hittem csak a gomba jött elő. Aztán most kezdett ez a sárgás folyás, fájdalom, csípés és 3napja meg jöttek ezek a fekélyes kiütések.
2017. ápr. 23. 19:16
 8/21 A kérdező kommentje:
És méég ,amikor utoljára megvolt és tampont használtam, utána kezdett a viszketés
2017. ápr. 23. 19:22
 9/21 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?
2017. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen. Herpesz sajnos. De nem kaptam semmi tablettát azt mondta a doki h ekősször a szervezetemnek kell vele harcolni, betadint adott fertőtleniteni,azt mondta biotron lámpa, kamillás borogatás és adott egy aciclovir
2017. ápr. 24. 19:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!