Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szaraz a hüvelyem? Vagy mi lehet?

Szaraz a hüvelyem? Vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
Mindig borotvalom a puncimat,de amikor szoros vagyok akkor tiszta voros a puncim de amikor leborotvalom a szort akkor kivilagosodik a szemeremajkam.Voltam nogyogyasznal es vettek is kenetet de nem talaltak semmit csak huvelykupot irtak fel meg lactofeelt.Meg nem kezdtem el hasznalni mert menstrualok.De nem ertem ha nincs semmilyen bajom akkor miert szagos a folyasom es a nemiszervem ha hozza erek? Es miert voros? 17/l
2017. ápr. 23. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A hüvelyflóra felborulása (ami nem fertőzés, viszont abból alakulhat ki fertőzés) is okozhat több és akár szagos folyást. Azért kaptál olyat dolgot, ami rendbe teszi a hüvelyflórádat.

A borotválás pedig sajnos egy olyan dolog, amit ha az ember nem csinál megfelelően, vagy nagyon érzékeny a bőre, akkor irritálódhat. És az járhat viszketéssel, kivörösödéssel.

2017. ápr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen,a hüvelyflóra sérült. Az is lehet szagos, bűzös, holott nem fertőzés. Ne hagyd meg a szőrt.
2017. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!