Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális a nőknél?

Ez normális a nőknél?

Figyelt kérdés
A tisztasági betétemen több napja sárgás foltot találok. Nem fáj, nem csíp és nem viszket. Mi lehet ez? Normális vagy valami probléma?
2017. ápr. 23. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Fehérfolyásnak hívják. A hüvely így tisztítja magát. Ez nem baj, a nők többségének van. Ha zavar, tegyél be betétet. Ja és van akinek csak peteérés körül van, és olyan is van, akinek minden nap több/kevesebb.
2017. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
#2 voltam, azt elfelejtettem hogyha viszket vagy csíp,esetleg büdös (pl: halszagú) akkor van baj, szóval akkor kell orvoshoz fordulni.
2017. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen normális fehérfolyás. Bár azt nem értem, hogy miért használsz tisztasági betétet, ha ezzel a folyással csak most szembesültél. Úgy lenne logikus, hogy észreveszed, hogy folyásod van, és tana teszed be a betétet. Nem fordítva. Na mindegy. A fehérfolyás lényege, hogy természetes módon tisztítja a hüvely belsejét és megvéd a fertőzésektől. Általában átlátszó, de ha megszárad, sárga lesz. Ez normális. De ha darabos (túrószerű állagú) lesz, a puncid pedig viszketni, csípni vagy égni kezd, az fertőzésre utal, ezesetben fel kell keresned egy nőgyógyászt.

20N

2017. ápr. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Miért utolsó te akkor teszel be betétet ha látod hogy már olyan a bugyid? Nem egészen értem. A betét épp ezért kell, hogy megelőzd hogy a bugyid undoritó folyásos legyen...

Kérdező nincs problémád. Nekem az orvosom mondta hogy ez természetes. (Hogy kicsit sárgás)

Persze ha mondjuk viszketsz stb, akkor menj orvoshoz.

2017. ápr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok. Én nem használok tisztasági betétet, engem idegesít. Kimosom a bugyimból ami benne van, és kész.


De én azért nem értem, minek használ tisztasági betétet, mert a kérdés alapján ő nem is tudta, hogy létezik fehérfolyás. Ezek után nem értem, akkor miért tett be tisztasági betétet. Remélem, követhető vagyok. :D

2017. ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem meg úgy érti hogy eddig is volt folyása csak nem sárgás.

Te meg elég igényes lehetsz hogy egész nap a folyásos bugyid van rajtad..

2017. ápr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igényes vagyok, viszont annyira minimális folyásom van, hogy nem kell tisztasági betét. Nagyon ritkán van rá szükség.
2017. ápr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Eddig is volt folyásom, csak áttetsző, színtelen. Most pár napja sárgás színű lett a tisztasági betétemen, de más eltérés nincs, nem fáj, nem viszket, csíp vagy ég. Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2017. ápr. 24. 11:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Megszáradva lehet sárga színe, de ez nem gond.
2017. ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!