Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abbahagytam a fogamzasgatlot...

Abbahagytam a fogamzasgatlot (elizette). Elmult a mensim es utanna 2 nappal egyuttvoltunk parommal, ra egy jo 5 napra megint, es nem vedekeztunk. Lehetek terhes? Masfel evig szedtem a gyogyszert.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 25. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az esély meg van rá.

Ahogy abbahagyod megszűnik a gyógyszer hatása tök mindegy hogy másfél évig szedted vagy 10 évig.

2017. ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én deciorat szedtem, január elején abbahagytam, következő hét "megvonásos", ezután együtt voltunk többször is. Most 12 hetes vagyok ☺ Terveztük a babát.
2017. ápr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi is tervezzuk, szoval abbol nincs gond. Csak nem ilyen hamar. Tesztet mikor erdemes csinalni? Most van 1 hete, hogy tortent.
2017. ápr. 25. 10:13
 4/5 anonim ***** válasza:

2 héttel az aktus után már tesztelhetsz,reggeli,első vizeletből.

Nem értek valamit,ha még nem tervezitek a babát akkor miért nem védekeztetek?Elfelejtetted,hogy már nem szeded a gyógyszert?

2017. ápr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló csak akkor véd a 7 napos szünetben, ha utána IDŐBEN elkezded a következő levelet. Ilyen esetben nem. Szóval igen, előfordulhat terhesség. Ha nem akartok még babát, akkor keressetek addig valami más fogamzásgátló módszert.
2017. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!