Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Daganat lenne a hüvelyemben?

Daganat lenne a hüvelyemben?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdődött az egész, kíváncsiságból kicsit felnyúltam a hüvelyembe kézmosás után, kb. 2-3 cm-t.Menstruálás előtt állok, tegnap nagyon felpuffadtam. Este mosakodtam, és éreztem, hogy van valami közvetlen a hüvelyem bejáratánál, tapogattam, és mintha darabkák lennének benne és nem is tudok beljebb nyúlni. Nem fáj, eddig észre sem vettem, de nagyon félek, most mit tegyek? Mi lehet ez? Nem szeretnék nőgyógyászhoz menni, pontosabban félek és nem tudom, hogy mit és hogyan mondjak anyukámnak. Eddig még sosem volt ilyen problémám, nem szoktam maszturbálni, lehet, hogy ez most azért alakult ki, mert felfedeztem a területet? Vagy a menstruációhoz kötődik? Tudom, elég tapasztalatlan vagyok ezért kérem, kerüljük el a negatívkodást és csak segítő válaszok érkezzenek :(. köszönöm.

2017. ápr. 26. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én javaslom hogy menj el nőgyógyászhoz, ha nincs is semmi bajod, de legalább megnyugszol. Anyukádnak nem feltétlen kell tudnia róla (kivéve ha 14 alatt vagy) mert akkor egyedül is elmehetsz. De szerintem ha megmondod anyudnak hogy ez van, biztos nem fogja leszedni a fejed. A nőgyógyásztól sem kell félni, vannak nagyok kedvesek, és neki is elmondod a problémádat. A nőgyógyászatra kell a TAJ-kártyád, a doki megfogja kérdezni hogy mikor volt az utolsó menstruációd, és hogy voltál-e már fiúval (szexuálisan).
2017. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen
2017. ápr. 26. 18:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak annyi a baj, hogy 15 éves vagyok ennek ellenére nem nagyon engednek egyedül császkálni.
2017. ápr. 26. 18:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben javaslom, hogy suli után elmész dokihoz és kérsz időpontot (ezt recepción lehet) és próbálj meg délutánra kérni. Aztán ha megkaptad az időpontot, szintén suli után elmész. De ha ez túl macerásnak tűnik, akkor inkább mondd meg anyudnak hogy mi a helyzet. Más ötletem nincs sajnos.
2017. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, szóltam anyumnak, és azt mondta, hogy most alakulok nővé ezért változok, és megnézzük, hogy menstruáció után elmúlt-e, ha nem és elkezd fájni akkor elvisz a nőgyógyászhoz.
2017. ápr. 26. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint ez normális.A hüvely belső fala redős szerkezetű,menzesz tájékán megduzzadhatnak.Valószínűleg pár méretesebb kitüremkedést tapogattál ki,úgy gondolom amíg nincsenek panaszaid,aggodalomra semmi ok,javaslom a tested további felfedezését.
2017. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normálus dolog ez a korodban, semmi bajod sincs!

Annak lennének más tünetei is.

2017. ápr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!