Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász utalhat be...

A nőgyógyász utalhat be vérvételre?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm, mikor először volt nőgyógyásznál beutalta őt vérvételre, hogy kivizsgálják lehet-e valamilyen szexuális úton terjedő betegsége. Nemsokára én is menni fogok először nőgyógyászhoz, viszont én nagyon felek a vérvételtől, engem is beutalhat?

2017. ápr. 30. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem a nőgyógyászati vizsgálat sokkal rosszabb mint egy vérvétel :D
2017. ápr. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 szerintem nem, nekem valami vérvétel fóbiám lehet nagyon nem bírom


Beutalhat. Fogamzásgátló felírása előtt engem is elküldött.

2017. ápr. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Beutalhat, igen. Ennyit kibírsz az egészséged érdekében.
2017. ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Beutalhat. Azonban nem biztos, hogy szükséges.

Ha pl. fogamzásgátlót szeretnél felíratni, akkor befog.

Ha talál olyan egészségügyi problémát, ami indokolja, akkor megint csak elküldhet vérvételre.

De ha nincs semmi bajod és nincs semmire szükséged, akkor nem fog elküldeni vérvételre.

2017. ápr. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha fogamzásgátlót szeretnél szedni, a legtöbb doki elküld általános nagy laborra. Vagy ha olyan gondod van akkor hormonos vérvételre küldenek, de tapasztalat sajnos hogy tb-s ellátásnál ki kell harcolni ha pl hormongondra gyanakszol...

Szexuális úton terjedő betegségekre irányulóra indokolt esetben küldenek el. Magától a doki nem fog, csak ha mondja a beteg hogy esélyes a gond. Kérdezősködnek a dokik a szexuális partnerekről, védekezésről és kiszűri ezt.

2017. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább a bőr- és nemibeteg osztályra menj
2017. júl. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!