Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lefenykepeztem a kisajkakon a...

Lefenykepeztem a kisajkakon a kis pottyoket, ami miatt megyek holnap nogyogyaszhoz. Most neztem, es mar elmultak. Holnap megmutathatom az orvosnak a teleonombol hogy milyen volt, vagy igy, hogy elmult inkabb el se menjek hozza?

Figyelt kérdés

2017. máj. 2. 23:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Amugy mielott valaki azt hinne, hogy nem vagyok normalis amiert lefenykepeztem, csak azert tettem hogy jobban lassam, ra tudjak kozeliteni:D
2017. máj. 2. 23:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne mutasd meg, de menj el hozzá és mondd el neki, hogy tegnap milyen tüneteid voltak.
2017. máj. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el,mert attol meg,hogy a pottyok elmultak nem biztos,hogy a "betegseg" is megszunt ami miatt kijottek.Szerintem megemlitheted a dokonak,hogy van rola foto.
2017. máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!