Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 2 hónapja késik a mensim:/...

Kb 2 hónapja késik a mensim:/ ez normalis?

Figyelt kérdés
Kezdek nagyon megijedni, mert eddig még nem volt ilyen. 14 éves vagyok, tavaly jött meg előszőr. Akkor se volt rendszeres, de ez már megijeszt. Nagyon félek:(( légyszi segítsetek

2017. máj. 3. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Fennállhat a terhesség veszélye?

Milyen időközönként szokott általában megjönni?

Amikor fiatalabb voltam, nekem is volt olyan, hogy egy hónapban kimaradt. Szerintem menj el mindenképpen nőgyógyászhoz.

2017. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha eleve nem volt rendszeres, és nem lehetsz terhes se, akkor nyugodj meg. Ilyen fiatal lányoknál még simán beleférhet ilyen furcsaság, kimaradozás is. A rendszertelenség is normális még ebben a korban. Ha akár fél évig sem jön meg, vagy 16 éves korodig is fennmarad a rendszertelenség, akkor szükséges orvoshoz fordulni (gyermek-nőgyógyászhoz), de addig ne izgulj feleslegesen, mert a stressz is késleltetheti.
2017. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Nem állhat fenn a terhesség esélye, mert még pasim se volt, szoval ez kilove. Még tényleg a kezdeteknél járok úgyh remélem semmi komoly:)

#2 Köszönöm válaszodat, most megnyugtattál, akkor majd jön, amikor jön..Nem stresszelek:D

2017. máj. 3. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet sovány vagy, és nem eszel elég húst?
2017. máj. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

14 évesen a menstruáció 1-2. évében simán kimaradhat fél év is. Ne aggódj, most még normális.

20N

2017. máj. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!