Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek menstruacio jelei lehetnek?

Ezek menstruacio jelei lehetnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elmult 2-3 napban borzaszto zabalhatnek jon ram, de emelett rendesen eszem. Ott lenn mar szoros vagyok, fel eve. A honaljam szorosodik, a feher folyasom 1 eve van meg. Volt nem egyszer mikor leultem pisilni, akkor meg mindig folyt egy csik, feher folyas... Volt mar hogy a cicim erzekeny volt, szurt. Mostanaban a bugyim mindig tele vam feher folyassal, ha idegesit tisztasagit hasznalok. Elegge pattanasos lett a homlokom, sok kicsi, es par nagyobb is van, micellas vizet es nyugtato es szarito hatasu tonicot hasznalok ra. Szerintetek korulbelul mennyi ido mire megjon? Tudom, ezt igy nem lehet megmondani, de kivancsi vagyok ki mennyire saccolja :) .



2017. máj. 3. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Már nincs sok , én pár hónapot tippelnék. Azért ennyire ne örülj neki mert nem olyan jó ez. :)
2017. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En mar inkabb varom... Van egy gyerek aki ezzel szakl hogy "Neked mar megjott?" Es annyira elegem van hogy mar igazabol nem nagyon erdekel, csak legyen. De ez ilyen ovodas szint.... Amit az a gyerek muvel...Tudom hogy nem jo erzes, de mar tenyleg nem erdekel, csak legyen.
2017. máj. 3. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Folyás után kb eg-másfèl èv.
2017. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!