Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napos osztálykirándulásra...

3 napos osztálykirándulásra mennyi betétet vigyek?

Figyelt kérdés

Hétfőn délben indulunk, szerdán dél körül jövünk haza.

Nem biztos, hogy meg fog jönni, de lehetséges.

Lesz túrázás. Nem tudom sajnos, hogy milyenek lesznek a körülmények, de remélem, hogy több lesz a szabad program, hogy ha kell, ki tudjak menni mosdóba.



2017. máj. 6. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

"Nem biztos, hogy meg fog jönni, de lehetséges" ? Ezt hogy érted? Nem tudod? Xd

De amúgy annyit,amennyit szoktál használni egy nap. Ha pl.3-t, akkor vigyél vagy 9et. Csak ha nem jön meg, akkor ott lesz nálad feleslegesen egy csomó betét xd

Legközelebb számold a napokat és akkor nem leszel kellemetlen helyzetben. Meg úgyis érzed, ha meg fog jönni :)

2017. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Számolom, de sosem pontos.

Általában 1-1,5 hetet késik, így esélyes, hogy pont akkor fog megjönni.

2017. máj. 6. 13:34
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Biztos lesz mosdózási lehetőség legalább időnként, mert az mindenkinek kell. Amikor lehetőség lesz rá, mindig használd is ki, ne csak akkor, ha már kimondottan szükséged van rá.
2017. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem derül ki, mióta menstruálsz és mennyi tapasztalatod van abban, milyen erős a vérzésed, milyen gyakran kell betétet cserélned. Én a helyedben annyit pakolnék be, amennyi akkor is elegendő, hogyha hétfőn már úgy indulsz el, hogy addigra megjött. Számold ki, kb. milyen gyakran kell cserélned, és annál mindenképp pár darabbal többet vigyél.
2017. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Én ilyenkor használok tampont is, és mellé betétet, hogy tutira ne legyen gond egy-egy hosszabb, megerőltetőbb programnál. De amit írt valaki, az is jó tanács, cserélj betétet minden lehetséges alkalommal, ne várj vele. Én magamnak napi 4-gyel számolnék a biztonság kedvéért, szóval vinnék egy zacskónyit.
2017. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván annyit vigyél, ami bizonyosan elég, elfér s jobb a biztonság. Ha erős a vérzésed, túránál elengedhetetlen a gyakori mosdó lehetőség, még nagyobb tampon + betét mellett is, nemhogy sima betéttel. De ezeket te tudod... Van, akinek brutálisan erős a vérzése s egy betét semeddig sem tart, van, akinek mindig gyenge. Teljesen máshogy kell hozzáállni a két esetben.
2017. máj. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem olyan nagy helyet foglal már akár egy csomag betét sem, hogy közvéleménykutatást kelljen végezned. Vigyél egy csomaggal aztán annyi. De ha annyira spórolnod kell még ennyi helyjel is akkor vigyél kettő darabot, hogy hirtelen használni tudd ha kell +pénzt, hogy tudj egy csomaggal venni. Ezeket kitalálni már bőven magadtól is menni kellene amúgy.
2017. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Elég átlagosnak mondanám a vérzés mértékét. 3-4 éve menstruálok, de eddig mindig megúsztam az osztálykirándulást, vagy már pont elmúló félben volt.

Elsősorban azért tettem fel a kérdést, mert nem vagyok egy nagy túrás, és nem tudom, hogy átlagba meddig tart ilyenkor egy betét.

Egy elég egyszerű szállásunk lesz. Városba bejárnk nincs lehetőség, így ott venni nem tudok majd.

2017. máj. 6. 14:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképpen többet vigyél, ha nem tudsz majd venni. Én sem vagyok nagy túrás, de ha mind a 3 napot vegigtúrázzátok akkor azért számolj plusz mennyiséget, főleg ha nem is sportolsz (menstruáció alatt). Átlagos a menstruációd és pl első két nap 2-3db-ot használsz akkor ezt toldd még meg 2db/nappal. A 3.napon meg 1-2db-ot akkor ezt is 1-gyel. A betét típusátol is függ, ha egész napos nagyon megerőltető túrátok lesz az első 2 napban akkor használj éjszakait, és akkor ritkabban kell cserélned. Sztem 1 nagyobb csomagot vigyél és akkor nem érhet meglepetés.
2017. máj. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sipos Dóra Réka válasza:
Szia kedves kérdező.Vigyél magaddal egy csomag betétet az a legegyszerűbb.Éjszakai betétből pedig célszerű 2-3db-ot vinni.
2017. máj. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!