Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor megyünk 3 napos osztályk...

Akkor megyünk 3 napos osztálykirándulásra, mikor menstruációm lesz. Mit csináljak, hogy ne vérezzem majd össze magamat?

Figyelt kérdés
A betétből mindig kifolyik, mert elég erősen szoktam vérezni az első napokban, és félek, hogy tiszta vér lesz a pizsamám:| És a fiúk előtt borzalmasan ciki lenne, tuti, hogy folyton ezzel piszkálnának majd..
2013. máj. 18. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Mit szólnál ahhoz, ha kipróbálnád a tampont? Milliárdszor jobb közérzetet biztosít illetve biztonságosabb is.
2013. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok, és félek, hogy megfertőződöm:|
2013. máj. 18. 19:57
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakai betétet használsz?Az Always ultra night a legjobb nedvszívó.Mennyire rendszeres a menzeszed?Ha szerencséd van,akkor késik,esetleg kimarad,ilyen fiatalon ez előfordul.
2013. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Volt, hogy egy hónapban 2x is megjött..késni nem nagyon szokott:|
2013. máj. 18. 20:10
 5/14 anonim ***** válasza:

ha szerencsétlen leszek,akkor nekem pont meglesz ballagáskor és táborozás alatt,ahol strandolni is fogunk. másrészt sátrakban fogunk aludni és a fürdést is alig tudjuk majd megoldani. na meg várhatóan több lánynak meglesz akkor,szóval ha valamelyiknek elfogy a betéte vagy akkor jön meg,nekem vagy másnak kell adnia,szóval kéregethetünk mástól mert mindenkinek más lesz és más van. a tamponról arról nem is beszélve. persze,angol wc van,de abban a higiénia mentes klotyóban hogy rakom majd fel? és a betétcsere? a wc több méterre van a sátraktól és a wc-től is még több méterre a szemetes,élmény lesz cserélni..

14L

2013. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tampont még ne használj..nyugodtan használd a betétet és pluszba tegyél be vattát azzal tuti nem ázol át
2013. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
éjszakai betétet használj. Az osztálykirándulások nem igazán az alvásról szokott szólni igy ugysem fogsz annyit alaudni, gyakrabban menj ki a wc-re cserélni igy tuti nem fogsz átázni. na meg a fiúk és lányok nem egy helyiségben szobában zsoktak aludni, igy még ha meg is történne nem tudnának róla csak ha valami kedves barátnő elfecsegi de azt meg csak nem.....
2013. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Szerinted melyik pasit érdekli, hogy xy átázott-e, vagy sem..:?Egyébként is külön alszanak fiúk és lányok.

Ne izgulj én már valóban áztam el edzőtáborban a fehér gatyámban nem egy pasi előtt (kb 100 fős volt a tábor), a kutya nem szólt érte, csak én vettem észre az öltözőben, a többiek szartak rá..

2013. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél be éjszakai betétet, és vegyél a pizsama alá egy szorosabb, de még kényelmes bugyit.
2013. máj. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A fiúktól csak egy függöny fog minket elválasztani, és tutira át fognak jönni...Köszi a válaszokat! :)
2013. máj. 19. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!