Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba lehet?

Hüvelygomba lehet?

Figyelt kérdés

A hüvely körül fehér megtapadt váladékot láttam és picit viszket is, bár lehet csak beképzelem már. A folyásom sima átlátszó/fehér, vuszont van szaga, nem nagyon kellemetlen, de szagtalannak kéne lenni, nem? Nem piros és nem fáj.

Még szűz vagyok, és első vizsgálatom lenne, nem szívesen szólnék anyámnak, de persze ha muszáj, akkor nem fogom halasztgatni, de gondoltam, előtte 1-2napig canestennel próbálom kezelni. Szerintetek?

16l



2017. máj. 6. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális, nem fertőzés. Egy fertőzést elég egyértelműen érezni lehet. A fehérfolyás egy testnedv, nem szagtalan. Van minimális szaga. Az is eléggé feltűnő lenne, ha viszketne. Szerintem te csak beképzeled.

20N

2017. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem az .

A gomba csíp ég viszket közösülésnél fáj(ezt az ujjaddal is érzékeled) és nem utolsó sorban túrósnak kellene lennie.

Egyébként ha egyszet tényleg kijön rajtad a canestennel kenegetheted 3 hétig is nagyon lassan fog elmulni. A pevaryl kúp igaz kicsit drága 3000ft de 3 kúp van benne a másodiknál már megis szűnik minden. A canesten halottnak csok.

2017. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm😁

Jajj amúgy a beképzelés úgy értem, hogy napi többször viszket, de nem állandóan és lehet, hogy csak ráparáztam a fehér megtapadt váladék miatt.

2017. máj. 6. 16:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Uhh nagyon köszi mindkettőt, ez azért eléggé megnyugtatott😊
2017. máj. 6. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!