Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abbahagytam a fogamzásgátlót...

Abbahagytam a fogamzásgátlót és még mindig vérzek ez normális?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el először szedni életemben! A menstruaciom első napjan bevettem az elsőt aztán négy szemig jutottam el de rosszul lettem tőle és abbahagytam. Eltelt már egy hét és még mindig vérzem! Normális esetben négy öt napig tart a ciklusom!
2017. máj. 7. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól összezavartad a hormonjaidat a fogamzásgátlóval, ne csodálkozz, hogy most összevissza vérzel. Ha 2-3 hét után sem áll el, menj dokihoz. Egyébként miért hagytad abba 4 szem után? Ilyet csak nagyon indokolt esetben lehet csinálni.
2017. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért hagytam abba mert a harmadik tabletta utáni naptol már erős lábzsibbadásom volt fejgörcsök és borzalmas közérzet! Nem tudom, hogy ez idővel enyhült e volna de két nap szenvedés után inkább befejeztem!
2017. máj. 7. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek a problémák tényleg indokolták az abbahagyást. Ki lettél vizsgálva, hogy hajlamos vagy-e trombózisra...?
2017. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kivizsgálva nem inkább kikérdezve lettem csak és a hallottak alapján az orvosom azt mondta nincs akadálya a tabletta szedésének! Dienille tablettát írt mondta, hogy kis hormon tartalmú nem lesz probléma, de mivel a családban egy embernek unokatestvéremnek volt már trombózisa így inkább nem kockáztattam tovább. Remélem azért helyre áll a vérzésem félek kicsit de bízok benne, hogy nagy kárt nem tettem magamban így, hogy megzavartam a hormonjaim! :/
2017. máj. 7. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!