Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szedek (1...

Fogamzásgátlót szedek (1 levelet szedtem be eddig), (symicia) és minden nap barnás pecsételő vérzést tapasztalok. Normális ez, vagy keressem fel az orvost?

Figyelt kérdés
2016. aug. 4. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Első hónapban normális.Ha a következőben is ilyen lesz akkor viszont másik gyógyszer kell.
2016. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És szükséges mellette óvszerrel védekezni vagy attól hatásos a gyógyszer?
2016. aug. 4. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el a betegtájékoztatót.


Abban általában le van írva, hogy az első 3 hónapban normális a vérzés. Ha utána is jelentkezik ilyen probléma akkor érdemes gyógyszert váltani.

2016. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Normális, a második levél végéig jelentkezik akkor szólj a dokinak és valószínű lecseréli.

Én a biztonság kedvéért még használnék gumit amíg ez fennáll, mert jelentheti főleg ha tényleg mindennapos hogy nem elég a hormon számodra.

2016. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Nálad megoldódott a dolog? mert én is ugyanezt szedem és nálam is jelentkezett a vérzés
2016. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!