Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek volt már ilyen vagy...

Nektek volt már ilyen vagy csak én vagyok ilyen szerencsés?

Figyelt kérdés
Hüvelygombám volt. Elmentem az orvoshoz aki felírt canesten kúpot és krémet használtam is el is múlt. Viszont amióta elmúlt alhasi fájdalmaim vannak rettenetes mint mikor megjön.Elmegyek mindenképp orvoshoz de csak 18dikára kaptam időpontot addig meg szenvedek és tanakodok hogy csak én vagyok e ilyen szerencsés ?

2017. máj. 7. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Miérr vársz? Menj el holnap!
2017. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tuti nem fog megjönni, nem azért fáj és holnapra se lesz jobb kicsit sem, szerintem is menj el, nem sűrű, de a hüvelygombának szövődményei lehetnek.
2017. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves 1-2dik kérdező nem azért várok mert lusta vagyok csak egyszerűen nem tudok hova elmenni vele azonnal max csak a sűrgősségire de ott meg lehet h.ülyének néznének.A háziorvosom meg izomlazítót írt fel úgy hogy 2x megnyomta a hasam oda fölösleges is volt menni.
2017. máj. 8. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem néznek hülyének, vagy ha igen, verd ki a balhét.


Én nem várnék vele egy napot sem, mert fene tudja, i lehet - meg a következménye.

2017. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!