Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok a Pharmatex...

Mit gondoltok a Pharmatex fogamzásgátló gyógyszerekről? Van valakinek szerencsés vagy szerencsétlen története? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2016. febr. 7. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Saját sztorim nincs, de sokan mondják, hogy nagyon nagy a hibaszázalék. Inkább csak kiegészítő védekezésnek szokták használni.
2016. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem biztonságos. Megszakítás mellé abban az esetben, ha nem baj, ha jön a baba. Ez kb olyan dolog, mint megszakítás mellett is estek már teherbe de van aki esküszik rá. Én azon a véleményen vagyok, hogy aki nem akar gyereket jobb, ha óvszerrel vagy bogyóval védekezik mert igaz a semmitől jobb, de nem egy biztos fogamzásgátlási módszer.
2016. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Naptármódszer+pharmatex nálunk bevált, de nem javaslom, ha probléma lenne a gyerek.
2016. febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk így született a lányom! Pedig mindent betartottunk, amit a használati útmutató írt. Nagy baj nem volt, akartunk még gyereket, csak kicsit később, azért is védekeztünk így. Szóval, ahogy előttem i írták, csak akkor, ha nem baj, ha "becsúszik" a baba.
2016. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
én 2 dobozzal használtam eddig, és nem lettem tőle terhes. Ha helyesen használod a használati útmutatót akkor nem lehet baj :) De ha bizonytalan vagy benne, akkor tanácsosabb nőgyógyász által felírt tablettát szedned.
2016. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Én egy jó ideje azt használok,mivel 2fajta fogamzásgátló sem vált be eddig nálam...Állandó gyulladásban volt a méhem a bogyótól,illetve mindenem és ehhez én még elég fiatal vagyok(19éves).Az állandó gyulladástól fenn állhat az esély ,hogy majd családtervezésnél képtelen leszek megtermékenyülni.Gyógyszert végképp nem ajánlom senkinek,úgynevezett "méreg".. Másfél hónapja nem menstruálok már miatta. Eddig nincs gond a pharmatexxel.:) Gumiról tértem rá,mivel az nagyon csípett,mivel érzékeny vagyok a szilikonra ezért biztosan nem csak latex anyag van benne.Édesanyám 8éve lassan hogy pharmatexet használ,eddig nem lett kistesóm :) Tévhit azoknál akik azt írják ,hogy teherbe lehet esni tőle..Nem...csak akkor lehet,ha nem tartják be az előírásait és felelőtlenek.Az orvosok meg persze hogy nem fogják ajánlani,mivel ha gyógyszert írat velük valaki,rendszeresen kell járniuk íratni, stb...És ez után több lesz a fizu ,minél több a páciens :) ;) Illetve,ha tényleg nem lenne biztonságos,ez forgalomba sem kerülhetne "fogamzásgátló hüvelykúp" címen. 100% os védekezési módszer pedig nem létezik :)
2016. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Tévhit azoknál akik azt írják ,hogy teherbe lehet esni tőle..Nem...csak akkor lehet,ha nem tartják be az előírásait és felelőtlenek."


Hát a magabiztosságod az megvan... Lehet mellette teherbe esni! 13 éves rá a bizonyítékom! Mindent betartottunk, minden előírást!!


Illetve,ha tényleg nem lenne biztonságos,ez forgalomba sem kerülhetne "fogamzásgátló hüvelykúp" címen.


Naív vagy....nem is kicsit


Ha már itt tartunk: hüvelyi pesszárium. Egyszeri kiadás, biztonságos, kényelmes, semmi mellékhatása.

2016. márc. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Csak lehet hogy fel sem tűnt a hiba.Honnan veszi olyN biztosra,hogy elég mélyre rakta fel mondjuk?Hagyjuk szerintem.Számos oka van annál,aki teherbe esik tőle.Gondolkozzanak már...Naív vagyok? Akkor miért nem perelik be a pharmatexet azok a nők akik pontosan haaználják és nem kívánt terhesség jön létre náluk? Mivel fogamzásgátló.Sokan nemtartják be,nekem ne akarja bemesélni senki,hogy a nők azért esnek teherbe e mellett mert sz*r. Mondjuk az emberek többsége elmegy az aktus után tusolni.. Hiba.megkell várni a 4órát.De gondolom érti,mert ön is megcsinálta ezeket..Sok nő használja ezt és 100ból 10-15 esik teherbe .Egyik ismerősöm a hüvelykúp használata előtt 2héttel esett teherbe...amég nem tudta mennyi idős terges,addig ő is azthitte,hogy a pharmatex hatása gyenge.

sok külső belső dolog van ami akár hatástalanítja.Nemrég csinált hüvelykúra(pl gomba ellen krémek,kúpok) , megváltozott hüvelyi ph...aminek van hogy tünete egyáltalán nincs és még sorolni lehetne. :/ Én bizom benne,rendszeresen járok vizsgálatra is,semmi bajom vele.Aki meg teherbe esik,perelje be a céget...ugyse ő fogja megnyerni,mert kiderül hogy valahol hibázott.Már rég bezárták volna,ha több nő is perel,de valahogy senki nem akarja,vagy nem meri,mert tudja hogy hibázott..Azért életekkel szórakozni nem valami álom és nyomós indokuk lenne megtenni azoknak,akik az abortuszt választják..

13éves bizonyíték...hm.. Édesanyámnak 8éves van, márpedig az hogy semmibaja nem lett eddig 8év alatt és rendszeres nemi életet él egészségesen... Amúgy nincs 100% os védelem,szóval aki teherbe esik az csak is magának köszönheti,hogy nem figyelt oda.:) mert egyszerre több módszert is lehet alkalmazni.

2016. márc. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
A naívoshoz még annyit,(forgalomba sem kerülhetne ha tényleg ilyen rossz lenne)..És az miért jó,ha olyan cuccokat adnak el,amitől teherbe lehet esni?:D ez nekik sem buli,mivel nem lennének vevők.ezt a logikát nem értem,hogy naív vagyok :) sz*rból sosem fogy az árukészlet,főleg hogy az ára sem 1000ft,de mégis viszik elég soka :o akkor valamit csak tudhat..Az ember meg sokszor magának sem vallja be ,hogy hibázott,könnyű ráfogni "erre meg arra" a dolgo.
2016. márc. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!