Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhessegre utalo jeleket...

Terhessegre utalo jeleket vettem eszre magamon. (keso menstruacio, hasfajas, mell nagyobbodas[es puhasag]). Csinaltam terhessegi tesztet de negativ lett. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Lehestseges hogy tobb mint egy hetet kesik? Ha az ovulacio is kesik akkor a menstruacio is?

2017. máj. 8. 14:56
 1/4 anonim válasza:
100%

Volt már ilyen nekem is, de akkor elég sokat stresszeltem ezen-azon.

Védekeztetek? Mert, ha nem akkor mondanom sem kell, bár egy hét késés után a negatív teszt megnyugtató lehet. Nem vagy esetleg felfázva? Ha továbbra is késik, keresd fel a háziorvosodat.

2017. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem vedekeztunk de nem elvezett belem.

Kerdes hogy ha esetleg a stressz miatt van akkor miert pont ugyanazok a jelek amik egy terhessegnel.Ha pedig terhes vagyok akkor miert negativ a teszt?

2017. máj. 8. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Javaslok még egy tesztet hamarosan.
2017. máj. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, ha a peteérésed késik akkor a menzeszed is fog. Teljesen mindegy mi volt peteérés előtt amikor peteérésed van onnantól számított két hétre rá fog megjönni a menzeszed.
2017. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!