Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt, ha nem...

Menstruáció előtt, ha nem duzzadtak a mellek, akkor gyanakodhatok terhességre?

Figyelt kérdés
Még 1 hét van a menstruációmig. Megszakítással akcióztunk. Viszont, eddig egy héttel a mensi előtt mindig duzzadtak voltak már a melleim és még a hónaljam is ugyanúgy fájt. Most viszont csak a hónaljamban érzem azt a tipikus fájdalmat. Lehetséges, hogy pár nap múlva a melleimben is érezni fogom? (Egyébként a mellemben néha érzem, néha nem, félek, hogy már képzelődök is). Valakinek volt ilyen? Ez utalhat terhességre, vagy ellenkezőleg?

2014. júl. 26. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez is valtozhat.pl nekem is mindig fajnak a mensi elött,duzzadtak érzékenyek,s most mar 2xer ugy jött meg meg sem éreztem mert nem fajt meg semmi..erre szerintem nem lehet alapozni..ha kimarad a mensi és pozit tesztelsz az a biztos.
2014. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem!!Minek tüneteket keresi?? Nem jelent semmit hagy fáj vagy nem fáj tesztelj ha kimarad majd utána leszmek csak tünetek vagy nem lesznek mindenkinek más. Felesleges ezen rágódni mert csak pofára esés lesz ha megjön.!!
2014. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Remélem oké lesz. :) Egyébként köszönöm! :)
2014. júl. 26. 12:34
 4/4 anonim ***** válasza:
az az első tünet, ha kimarad a menstruációd..:) A terhestünetek csak a 6. héten kezdődnek.
2014. júl. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!