Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhén barna folyás mitől lehet?

Enyhén barna folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, (Deciora) most kezdtem a harmadik levelet. Egy hete volt ugye a megvonásos vérzésem, ami általában 6 napig tart. a 7. napon kiegészítő védekezés nélkül voltunk egyutt a párommal, mivel már elméletileg vége volt és a betét is tiszta maradt több napa (biztonsag kedveert beraktam), de azóta elkezdtem megint enyhén vérezni, de ez inkább ilyen folyós vérzés volt, és ma pesig, mikor már rég el kellett volna múlnoe eléggé büdös, halványbarma folyas jott ki belolem. ez mitől lehet?

2017. máj. 9. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Az első három hónapban még előfordulhat ilyen, mert nem teljesen szokott hozzá a szervezeted a tabihoz. Ha az ezutáni levél alatt is jelentkezik, beszélj a dokival, mert valószínűleg nem megfelelő hormontartalmú neked a gyógyszer. Ettől függetlenül véd, szóval felesleges gumit használni (már két hónapja).

20N

2017. máj. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!