Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyás miatt késhet a...

Barna folyás miatt késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés

Valószínűleg ezer ehhez hasonló kérdések vannak,azonban idegességem és aggodalmam miatt muszáj vagyok feltenni a kérdésemet.

Április második hetén szexuális együttlétet folytattam a barátommal, igaz, nagyon rövid ideig, de védekezés nélkül. Ekkor termékeny időszakomban voltam, a naptár szerint annak is az utolsó napján.

Másnap barna folyásom volt, ami emlékezetem szerint nagyjából 1-3 napig tartott. A menzeszemnek 4 napja kellett volna megjönnie, tehát a folyást követő másfél hétre, azonban semmi tünetét nem észleltem még.

Életemben egyszer tapasztaltam ilyen barna folyást, és akkor szintén késett a menzeszem. Lehetséges, hogy a folyásnak és a késésnek köze van egymáshoz?

Válaszotokat előre is nagyon köszönöm.



2017. ápr. 30. 19:05
 1/7 anonim válasza:
Barnafolyas a menzesz elott vagy a menzesz 1-2nap folyamon teljesen normalis es utana rendes verzes valoszinu hogy neked ez kihuzodott 3napra es csak 1-2nap mulva fog megjonni de ne aggodj emiatt.:)
2017. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál?
2017. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Holnap reggel csinálok, izgulok miatta.
2017. máj. 3. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány nappal vagy pontosan az action után? Nekem is volt ilyen para... ráadásul késett 3 napot... előtte 2 nappal a székletürítés után mindig pici vér volt a papíron (hüvelyből jött). Én 7 tesztet csináltam egyet mensi után 1 héttel. Ne aggódj, biztos, hogy nincs baj!!!Majd írd meg mi volt.
2017. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elvégeztem a tesztet, minden rendben, negatív lett.

Remélem, hamarosan megjön, és ezen is túl leszek.

Köszönöm a hasznos válaszokat, nagyon drágák vagytok!:)

2017. máj. 4. 07:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök neki! Maximálisan együtt tudok veled érezni! Én még menstruáció után is csináltam tesztet, hogy nehogy mégis terhes legyek. Az életemet tette volna ez tönkre és nem túlzok. Fiatal vagyok még nagyon most költöztem külön (19), valamint nehéz fizikai munkát végzek, és ráadásul egyedül kellett végig csinálni a terhességi parát, mert az a disznó elhagyott... Az új barátommal szemben sem lett volna korrekt, ha így kap meg...
2017. máj. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, amin keresztül kellett menned :( Remélem, azóta veled is minden rendben, és nagyon erős vagy, hogy ezt egyedül végig csináltad. Kitartást a továbbiakban is!❤
2017. máj. 4. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!