Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy nem jön meg?

Normális hogy nem jön meg?

Figyelt kérdés
Tudom,16 évesen furcsa ilyen jellegű kérdést feltenni. Mindenek előtt még szűz vagyok. Életemben először 12 évesen jött meg, szinte mindig rendszeresen, normális időközönként. De most már lassan 3. hete késik. Az utóbbi 1 hónapban valóban elkezdtem sportolni, de nem túlzott rendszerességgel, például felüléseket, haspréseket csináltam, mely valószínűleg kihatással lehet a hasamra. Mégis nagyon aggódom, mert súlyt nem vesztettem/szedtem fel az utóbbi időben. Már nagyon meg kéne jönnie. Egyébként 167 cm vagyok és 60 kg. Úgy döntöttem ha 1 hónapig nem jön meg, elmegyek nőgyógyászhoz, de szeretném megkérdezni, nektek volt e már hasonló, és vannak-e tanácsaitok számomra. 16/L

2017. máj. 9. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
fiatal vagy simán ,kimaradhat 1-1 hónap .. nekem ennyi idősen olyan is lőfordult sokszor hogy 2hét maradt és úgy jött meg máskor pedig mindig pontos volt .. ez normális ne aggodj
2017. máj. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!