Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valakinek zsíros korpája?...

Volt valakinek zsíros korpája? Jártatok vele hajgyógyászhoz és sikerült kikezeltetni, illetve mennyi időbe telt? Budapesten lakom, tudtok ajánlani valakit aki megbízható?

Figyelt kérdés
3 hónapja járok egy hajgyógyászhoz, eddig 10 alkalmon vagyok túl, de igazán csak annyi változást észleltem, hogy vannak új hajszálaim, de a zsírosodás semmit nem javult. Már kidobott pénznek gondolom ezt az egészet, meg az a fura, hogy azt nem tudja, hogy hány kezelés kellene, hogy rendbe jöjjön vagy direkt nem mondja meg. Anyagilag havi 30.000 ft-babkerült ez nekem. Ki tudja meddig kellene még járnom, nyilván nem fogja azt mondani, hogy most már nem kell.
2017. máj. 11. 09:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Interneten találtam és elég ígéretesnek tűnt, de valószínűleg ő is csak a lehúzásra ment. :/
2017. máj. 11. 10:01
 2/2 anonim ***** válasza:

Kifogtál egy szemetet, elsőre nekem is sikerült, de teljesen nem voltam hülye és mikor gyakorlatilag elmondta, hogy x hónapon keresztül járjak el hetente kezelésre 10 ezer+-ért, a hajam meg majd valamikor rendbejön (de előtte majd még jobban hullik), akkor én hagytam a fenébe. A párom nógatására, a rossz tapasztalat után nagyon kelletlenül mentem el Rabóczky Gyöngyihez, akkor már marékszámra jött a hajam.

Időbe tellett és folyamatosan járok vissza hozzá (2012. óta, most már a fodrászom is ő), mert a hajlamom sajnos megmaradt, de nélküle már szerintem parókám lenne. Nekem is volt zsíros korpám, amit viszont az általa adott szerrel kordában tudok tartani.

Ő nem lehúzós, bár a szerei drágák (de jók is), viszont nem sóz rád x kezelést, csak azt adja, ami valóban szükséges. És elég sokáig is tartanak ezek a szerek, persze hajhossztól is függően. Van olyan tápláló habom, ami cirka egy évig kitart a rövid hajamnál.

Menj el hozzá szerintem, őt őszintén tudom ajánlani. Ha kell, azt is megmondja, milyen orvosi vizsgálatra menj el. Zsírosodásra még ajánlanám (a tőle tanultak alapján), hogy babasampont kezdj el használni (én a DM-es Baby Love-ot használom már csak) és magnéziumot szedni.

2017. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!