Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves lányotoknak mi a...

Anna4334 kérdése:

12 éves lányotoknak mi a jobb? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Meg van neki már, szőrősödik, mellnövekedés már nagyon halad...

Igazából csak annyi, hogy melyik lenne jobb szerintetek akár anyukák akár a lányom kortársai is írhatkák nyugodtan a véleményüket... Dezodor-ból fújós vagy golyós melyik tart jobban neki az iskolában már az ilyen melegekben is? Borotváznia kéne magát vagy inkább epilátor vagy gyanta? A melltartó és a betét kérdése meg sem fogalmazódót bennem. Előre köszönöm a válaszokat!



2017. máj. 11. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
A dezodort magának kell kipróbálnia, hogy neki melyik válik be jobban, az mindenkinél más. A szőrtelenítésre attól függ hol. Epilátort hónaljon semmi kép se, nekem az nagyon tönkretette. De szerintem alapból a gyanta a legjobb, az tart a legtovább. Melltartó a méretének megfelelő, a betetét meg ami kényelmes, ha sok van neki és kényelmetlen számára a betét akkor meg mini tampon.
2017. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Már menstruál, de a BETÉT kérdése nem fogalmazódott meg?

Csak viccelsz, vagy elírtad?


- golyós, abból nem tudja a fél világot magára fújni, és egészségesebb is

- gyanta-borotválás, hagyjuk már! Majd, ha ő szeretné, akkor eldönti, melyikkel - pláne a punciját ne piszkáld ilyesmikkel

- melltartó alap, ha szeretné

2017. máj. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom az Adidas Control Cool & Care golyós dezodort. Évek óta használom,mások is kipróbálták az ajánlásomra azóta is azt használják.

[link]


40 fokos melegben nyáron sem lesz foltos a póló. Szerintem egyenlőre elég neki a borotva. A hónalját ha 2 naponta tusolás közben lehúzza az bőven elég.

2017. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 Elnézést elírtam vagy is nem úgy fogalmaztam meg hanem, hogy tanács szempontjából nem fontos mert már ő eldöntötte meg én is de már ő is szólt! Köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 11. 13:06
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Én tuti nem engedném borotválni semmilyét. Egy, hogy az elején ügyetlen, ossze-vissza kaszabolja magát, másodsorban rövid ideig érezni, már két nap múlva szúr, harmadsorban pedig megerősíti a szőrszálakat.

Ha őt zavarja a szőr, akkor szóljon és elviszed a kozmetikushoz.

2017. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
én is a golyós dezodort ajánlom, sajnos a mai világban a szőrrel sok fiatalt piszkáénak, szóval én a helyedben leülnék erről beszélni vele, de gyanta a legjobb megoldás.
2017. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt mindenki maga érzi, én a fújós dezodort jobban szeretem, de ha izzadósabb nap van, pl. meleg van, illetve sportolás előtt golyósat szoktam használni.


Én borotválkozni szoktam, kb. 12 éves korom óta, epilátort van, aki szereti, van, akinek nagyon fáj, ki lehet próbálni. Gyantával az a helyzet, hogy ritkábban lehet, mint borotvával szőrteleníteni, viszont tőből szedi ki a szálakat, de valamennyivel fájdalmasabb, van, akinek az is rettenetes. Nekem nem jött be különösebben, pedig nem volt annyira vészes.

Ki kell próbálni!

2017. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jol birja a fajdalmat es szeretne kiprobalni,nyugodtan vehetsz neki epilatort. En is 12 evesen kezdtem el epilalni a honaljamat,es mar kb egy ev utan semmilyen kellemetlen erzest nem okozott a dolog. Szerintem ha borotvalnam,azt is ennyire ereznem.
2017. máj. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!