Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedden kellett volna megjönnie...

Kedden kellett volna megjönnie. Késik?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.

Kedden kellett volna hogy "megbetegedjek" de még mindig semmi..

Kezdek aggódni.

És igen van barátom

Lefeküdtünk már.

Légyszi ne ítéljetek el.


2017. máj. 11. 13:46
 1/9 A kérdező kommentje:
De amikor megtörtént védekeztünk.
2017. máj. 11. 13:50
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
-.-
2017. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
El tudom képzelni, hogy egy 14 éves kislány hogyan védekezik. A plüssmaci a polcodon nem véd a terhességtől.
2017. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Ba szni tudsz? De tesztet venni nem? Ez hogyvan????
2017. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szerintem még nem rendszeres a ciklusod és ezért.:)
2017. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ket nap meg nem olyan sok es,ha vedekezetek,akkor nem nagyon lehet gond.Kicsit meg varj,es,ha nem jon meg csinalj egy tesztet.
2017. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A menstruáció nem betegség, légy szíves nem hívd így... Inkább mond azt, hogy megjön, az is jobb.

14 évesen még eleve nem pontos a legtöbb lány ciklusa, szóval nem gond a késés. Két nap késés felnőtt nők esetében is normális.

Egyébként hogyan védekeztetek?

20N

2017. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
csináltál már tesztet?
2017. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
14 évesen ha nagylány voltál szexelni ahhoz is legyél hogy elbattyogsz valamelyik drogéroába v.gyógyszertárba és veszel egy terhességi tesztet. Egyébként a menstruálció nem betegség ahogyan a Terhesség sem az. Mind kettő egy állapot. A másik ha védekeztetek és nem szakadt el az óvszer akkor nagy valószínűséggel Nem vagy terhes! Az én Nőgyógyászom azt mondta,hogy 18 év alatt még 1-2 hét csúszás még belefér mert általában még olyankor nem állt be a ciklus. Ui. Nem ítéllek el, csak butudkának tartalak. Az élet nem játék a Szex meg egy hatalmas Felelősség! Úgy csináld,hogy ne bánd meg és Tudj Felelősségez vállalni a Kővetkezményekért!!! Ennyi!!! 23L
2017. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!