Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhén sárgás, néha picit...

Enyhén sárgás, néha picit véres folyás, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nemrég enyhén sárgás folyás jött, de nem minden nap és van hogy csak nagyon minimális jön, illetve az is előfordul, hogy kicsit véres. Nem viszket, nincs égető érzés, fura szag. Kis megjegyzés: Policiszták vannak a petefészkemben, nem tudom hogy lehet e összefüggés a kettő között. Gyógyszert szedek rá.
2017. máj. 12. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jelezd a nőgyógyászodnak, mert akár van összefüggés, akár nincs, ez nem jó.


Nekem is volt időszak mikor sárgásabb folyásom volt (bár nincs cisztám), akkor a nőgyógyászom kenetet vett, ahol nem talált semmit, teljesen negatív lett az eredményem. Tejsavas irrigálást ajánlott rá, ami bő egy hónap alatt rendbe is hozta. Ez volt egy éve, és azóta nem tapasztaltam.

2017. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehetséges hogy ha nagyobbak a cisztáid kifakadt... Egy ultrahangra lehet nem ártana elmenned.
2017. máj. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!