Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Attól, hogy menstruálok...

Attól, hogy menstruálok megműtenek?

Figyelt kérdés
3 hónapja kitűztük a tölcsérmellkas műtétem időpontját, de pont akkor fog megjönni. Nagyon szabálytalan a menstruációm, hol megjön, hol nem. Van amikor sokkal hamarabb, tehát nem tőlem függ. Mit kellene csinálnom, beszéljek a dokival? Esetleg van valami tippetek, hogy kinaradjon? 16 éves vagyok.

2017. máj. 14. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Miért kellett még egyszer ugyanazt a kérdést kiírnod?

Az elsőt is megválaszolták neked.

Mivel nem tudod biztosra,hogy akkor jön -e meg,nem tudsz mit tenni.

Mással is előfordult már ilyen.

2017. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel tele volt helyesírási hibával a billentyűzet miatt, nem vagyok igénytelen, ne haragudj :D
2017. máj. 14. 10:27
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Vicc..
2017. máj. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Inkább 2-szer tök ugyanazt kiírod,hátha törlik a kérdést,logikus.
2017. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit írtak az előzőhöz, de a válsz nem. Nem fognak megműteni, mert akàrmilyen műtét, elvérezhetsz.
2017. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek valakit,akinek a szemét így is megműtötték, azt mondták h ilyenkor vérzékenyebb és tovább fog vérezni de őket ez nem zavarja.

De ha jól értem, ez azért egy komolyabb, legalábbis nagyobb vérzési területtel jár, mindenképpen beszélni kell az orvossal, ha most akkor megkérdezni hogy mi van ha... ha pedig a műtét előtt akkor meg konkrétan.

2017. máj. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Anya felhívta a dokit, és azt mondta nincs semmi baj, attól simán megműtenek, mert ez nem hasi műtét. Puszi azoknak akik segítettek
2017. máj. 17. 21:11
 8/8 A kérdező kommentje:
Vegul meglett a mutet, es csodak csodajara pont elotte ket nappal jott meg, tehat fokozva lett az amugy is kellemetlen korhazasdi. A doki azt mondta semmi baj, igy is siman megmutottek.
2017. jún. 19. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!