Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedden lesz egy hasi műtétem....

Kedden lesz egy hasi műtétem. Viszont késik a menstruációm, és attól félek hogy akkor jön meg mikor műtenek. Megműtenek úgy ha közben menstruálok?

Figyelt kérdés
Petevezeték cisztával fognak műteni. Ha esetleg elhalasztják, mennyi idővel? Megint heteket kell várni?
2015. nov. 6. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egyetlen értelmes megoldás, hogy ma felhívod az orvost, aki mütene és megkérdezed töle. Ugyanis nem minde orvos csinálja egyformán, van, aki egyáltalán nem foglalkozik ilyennel, van, aki meg elhalasztja a mütétet.

Ha a te orvosod is a halasztás mellett dönt, akkor kapásból meg tudtok egyezni az új idöpontban is.

2015. nov. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én pontosan ebben a helyzetben voltam, műtét előtt egy nappal kellett volna megjönnie. Felhívtam a kórházat, a főnővér megkérdezte az operáló orvost, aki azt mondta nem gond, operálnak ciklus alatt is.

De ez természetesen orvostól függ, mindenféleképpen szólj szerintem.

2015. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem elhalasztották 2 héttel, azt mondták kényelmesebb lesz. Akkor 1 héttel hamarabb jött meg. A műtét napján nem sok erőm lett volna még erre is figyelni, volt elég bajom. Viszont másnap este nekem újra megjött, azt mondták normális. Gondolom a stressz az oka mindkettőnek. Kérdezz rá mindenképpen, hogy műt-e akkor.
2015. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még nem jött meg, de hátha nem is fog keddig. Hétfőn úgy is be kell mennem, majd elválik mi lesz. Engem egy fiatal Dr.-nő fog műteni, úgyhogy szerintem ő nem műt meg amikor menstruálok.
2015. nov. 6. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!