Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér darabos szagtalan...

Fehér darabos szagtalan folyás mi lehet? (mint az ázott zsebkendő) enyhén viszket is

Figyelt kérdés

Nyilvános Wc-től? (bár nem ültem rá)


Vagy esetleg férjemtől? (4 napja óvszer nélkül voltunk együtt)



2017. máj. 14. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz, és ha komoly a baj akkor a férjedet is kezeltetni kell.
2017. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túrós folyás, szerintem gomba. Menj el kenetre.
2017. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs szaga, es a megszokottnál picit eltérőbb az állaga, nem kell feltétlenül orvoshoz menni. Lehet egy kisebb bakteriális fertőzés. Nekem is volt néha ilyen de pár nap után elmúlt. Többnyire az után van, miután borotválkoztam..Nem tudom van e összefüggés, de egyébként ha 1 het utan sem múlik, és rosszabbodik, keresd fel a dokit. :) Addig is napi többszöri tisztálkodás ajánlott, a tanga fazon pedig kerülendő.
2017. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, egyelőre orvoshoz nem tudok menni, mert nincs ki vigyázzon a kicsikre.

Lehet csak a hüvelyflóra borult fel.

Ha mégsem múlik el 1 hét múlva akkor mindenképp elmegyek orvoshoz :)

2017. máj. 14. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!