Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek valami baj van a...

Szerintetek valami baj van a menzeszemmel, vagy ez most csak ilyen?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 4 éve menstruálok. Még kicsit rendszertelen, de nem vészes, max 4-5 napot késik, ha késik. (Egyébként szerintem stresszes életet élek.)

Most az a problémám, hogy csütörtökön jött meg, tehát 4 napja, de nem úgy ahogy szokott: nagyon kevés van, de tényleg kevés, naponta egy foltnyi barnás-pirosas váladék lesz a betéten. Pattanásos is voltam ezelőtt kicsit, szokás szerint.

Ez előfordulhat, hogy most ilyen kevés, vagy kéne tennem valamit, lehet valami baj? Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2017. máj. 15. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

4-5 nap késés egyáltalán nem számít rendszertelennek. Azt ne várd, hogy mindig 28 napra pontosan fog megjönni, nem gép vagy.

A problémáddal kapcsolatban pedig annyi kérdésem van, hogy nem lehetsz terhes esetleg? Az okozhat nagyon gyenge vérzést. De egyébként egyszeri alkalommal normálisnak mondható.

20N

2017. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze, nem várom, így is inkább 35 nap a ciklusom.

Kizárt, hogy terhes legyek, még szűz vagyok.

2017. máj. 15. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!