Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több mint két hete vérzek....

Több mint két hete vérzek. Nem nagyon, de kell a tisztasági, betétet cserélgetni elég gyakran. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, még szűz. A barátommal az ujjazásnál tovább nem jutottunk. Viszont több mint 2 hete vérzek. Nem szóltam anyukámnak, nem merek elmenni a nőgyógyászhoz mert még soha nem voltam. Valaki volt már ilyen helyzetben?

2017. máj. 16. 21:51
 1/5 anonim válasza:
100%
Menj mindenképp, ne félj, de kell hogy doki lásson,ez nem normális dolog.
2017. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valaki leírná, hogy mi fog ott történni?
2017. máj. 16. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Bemész,leveszed a nacit bugyit

Felfegszel az ágyra,orvos oda ül a lábad közé,sztem egy vaginális ultrahangot csinál,ami még kellemetlennek se lehet mondani,utána ujjával benyúl közbe másik kezével a hasadnál a Méhedet áttapogatja!

Ha itt már látja mi a baj akkor erre lehet nem kerül sor főleg hogy szűz vagy,de lehet hogy behelyezi a kacsát,nagy levegő és egy kicsit feszitő érzés lesz,lehet mintát vesz!

Az olyan mint Egy hosszú fulpiszkáló,behelyezi és simogat vele belül!

Kellemetlen de nem fáj!

Ez kb 3 perc az egesz!

Ne félj!

Kicsit szégyenlős leszel de mindenki az az elején! :)

2017. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Anyukámnak is el kell mondjam. Szerintetek meddig várjak még?
2017. máj. 16. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Semeddig ne várj! A két hetes vérzés már régen rossz! Menj már akár holnap. Sztk-ban ingyen ellátnak, csak végig kell ülni a sort.

20N

2017. máj. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!