Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam meg hogy szeretné...

Hogy mondjam meg hogy szeretnék használni?

Figyelt kérdés
Még nem jött meg a menzeszem,de folyásom van már kb. 0,7 éve.muszály ilyenkor a tisztasági betét használata?ha igen,akkor hogy mondjam meg anyukámnak?(anyukám szégyenlős tipús,ahogy én is)

2017. ápr. 10. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mellette pedig anyukád nő, ahogy te is, erre apellálj.
2017. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem muszáj, ha nem olyan nagy mennyiségű. De azért van, amikor jobb. Pl. feszesebb ruhadarabok esetén, nehogy látsszon a nedvesség a bugyidról.

Szerintem simán mondd el anyukádnak, négyszemközt. Anyu szükségem lenne tisztasági betétre? Hogyan oldjuk meg? Veszel nekem vagy adsz rá pénzt és vegyem meg magamnak én?

Jobb ilyeneken gyorsan túl lenni, akkor már nem rágódsz rajta, hogy mit mondjál. Meg majd úgyis kell kérni betétet is, ha megjön.

2017. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké köszi!

Persze az első menstruáció az más.

Sztem akkor fogom megkérdezni

2017. ápr. 10. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

0,7 éve, hát ez aranyos. :D A muszáj pedig pontos jével írandó.


Használhatsz tisztasági betétet, ha neked úgy jobb. Én speciel utálom, soha életemben nem használtam (8-9 év alatt). Anyudnak csak annyit kell mondanod, hogy szeretnél tisztasági betétet használni, vegyen neked. Nem túl bonyolult. Ez egy teljesen normális dolog, nem kell cikinek érezni.

20N

2017. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem feltetlenul szukseges, de ha latszik a bugyin, akkor azert erdemes...nem annyira jo, es higienikus ugy lenni egesz nap.

Foleg suliban, ulve egsz nap, vagy akar tesi oran...ha meg bele is izzadsz. :S

Ezen nem kell anyukad elott ezen szegyenloskodni, mond meg neki, hogy szukseged lenne ra, hogy tisztabbnak, frissebbnek erezd magad.

Biztos hasznal O is, kerj tole, hogy kiprobalhasd, ha meg nem, akkor kerj ra penzt, vagy vegyetek egyutt.

Elobb utobb egyeb eu betetekre, tamponra is szukseged lesz, de ne vard meg azt az idot, ha ugy erzed mar most kellene.

2017. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!