Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A méhszájseb leégetést menstru...

A méhszájseb leégetést menstruáció előtt vagy alatt végzik el? Ha valakinek van tapasztalata kérem írjon róla.

Figyelt kérdés

#méhszájseb #égetése menstruáció
2017. máj. 17. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Leégetését????
2017. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig ilyet nem végeznek menzesz alatt,mert a beavatkozás helyén hámhiány alakul ki,ami a menzesz alatt befertőződhet, ráadásul ilyenkor nyitva van a méhszáj,ami a felszálló fertőzéseknek ad utat.
2017. máj. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Alatt??? Jaj dehogy is!!!! :)

Fizikai képtelenség lenne.....


Igen furán hívják égetésnek, hisz a műszer kb mínusz 280 fokon tünteti el a sebet...szal fagyaszt.


Nekem volt kb 2 éve. Magán nőgyógyász csinálta, azt javaslom.

Ha Bp szóba jöhet, ajánlom som szeretettel Dr. Bárány János-t, nagyon nagyon jó szakember!!!

Szóval: nála nem kell félned.

Ez egy rutin műtét.

Maga a művelet kb 3 percet vett nálam igénybe, közben éreztem egy enyhébb menstruációs görcs szerű fájdalmat, ezt a doki az elején el is mondta. Nekem nagyon alacsony a fájdalomküszöböm, de valami szépre gondoltam végig így elég könnyen átvészeltem.

Utána nekem egyáltalán nem fájt. Nem éreztem semmit ott belül.

Meg vagyok győződve róla hogy ez a dokin is múlik.

A kezelés után 2 hétig tisztul a belső seb, betétet kell hordani alatta, de nem vészes.

Nekem a kezelés után a P3-as eredményem P2 lett, P2 nem volt kb előtte 10 évig, és a "csúcson" volt még P4-es is, ami rákgyanús állapot már, a sebnek "köszönhetően"......szóval ne halogasd.

Azóta minden oké velem, a dokibát meg imádom. :)

2017. okt. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!