Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek milyen folyása volt...

Cintikebabby kérdése:

Kinek milyen folyása volt vagy van terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Nekm nem rendszeresen ugyan olyan van hogy viz szeru van hogy fehér krémes van hogy halvány sárga krémes szaga egyik esetbe sincs. Mi normális mikor jelent bajt kinek milyen volt vagy van és a doki kinek mit mondott vagy adott rá? 5. Hetes vagyok.

2017. máj. 18. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az orrom folyt mikor a felesegem terhes volt. 30f
2017. máj. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zoldes feher szine volt.
2017. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És az orvos nem mondott semmit ra? Hogy rendbe vagy nincs rendbe? Én csaj juni 1. Én megyek dokihoz addig meg csak mindenen izgulok :)
2017. máj. 18. 18:24
 4/5 anonim válasza:
26 hetes vagyok, s eddig állandó folyásaim vannak. Van vízszerű, fehér, halvány sárgás, de volt egyszer-kétszer halvány barnás is. Fertőzést a doki nem látott, igaz 22 hetesen voltam utoljára vizsgálaton. Azt mondta, hogy több folyás lehet ilyenkor. De nekem sem viszket, és nem is ég, szúr. Szóval, van ilyen...Ne aggódj! :-)
2017. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 27. én megyek az első vizsgálatra már nagyon várom nagyon izgulok 6hetes vagyok.
2017. máj. 21. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!