Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez menstruációs vér, vagy...

Ez menstruációs vér, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Nem szedek fogamzásgátlót, de +- 1 nap pontossággal általában 28 napos a ciklusom. Most megjött 1 héttel előbb, de ez teljesen más. Eleve nem is "jelzett" a testem, tehát nem fájt a hasam, sem a melleim. Normál esetben amikor megjön az első nap nagyon gyenge barnás, de most egyszer csak kifolyt belőlem egy csomó rózsaszínes-pirosas vér, aminek a szaga is a rothadó húsra emlékeztet. Azóta is (tegnap óta) ilyen vér jön ki belőlem, de most sokkal gyengébb. Bocsánat a nyers megfogalmazásért, de normális ez?

Terhes biztosan nem vagyok.


2017. máj. 20. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes,nekem sem egyforma állagú.Ne aggódj,ez egy tisztulás is egyben,a lényeg az, hogy eltávozott.Ha úgy érzed megkönnyebbültél semmi vész!
2017. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen ez menstruációs vér. Nem mindég egyformán jelez a szervezet. Ilyen melegben persze, hogy büdös a vér.
2017. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!