Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon hasznalata vizben?

Tampon hasznalata vizben?

Figyelt kérdés
Megtanultam hogyan kell tampont felhelyezni, es sikerult is. Elsosorban azert tettem, mert amikor megyunk nyaron Balatonra es tegyuk fel meglesz, nem szeretnek a parton ulni egesz nap. Tudom, hogy tampont lehet vizben hasznalni, de a Balaton vize eleg koszos legtobbszor, attol meg mehetek majd vizbe tamponnal? Utana rogton csereljem le vagy eleg ha majd meg benthagyom? Mennyire higienikus es mennyi az eselye annak, hogy nem fog mukodni vizben? Elore is koszonom. (14/l, es szuz vagyok.)

2017. máj. 21. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lehet tamponnal fürdeni a Balatonba is. Nem koszosabb mint egy agyon hugyozott, klórozott medence.

Nekem semmi bajom nem volt pedig már közelebb vagyok a 40-hez.

2017. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okes, koszonom. :)
2017. máj. 21. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:

A Balaton vize ilyen szempontból tisztább, mint bármilyen uszoda.

Cseréld gyakran, barátnőm is ezt csinálja.

2017. máj. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Működni fog, pont a tampon fog megvédeni a fertőzésektől, én is mindig bemegyek a vízbe tamponnal, amikor megvan, sosem lett semmi bajom. A lényeg, amikor kijössz a vízből, rögtön cseréld ki a tampont.
2017. máj. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okes, nagyon koszonom a segitseget :) Azert mondtam, mert a Balatonba talan tobben is belepisilnek, belemennek, ott mossak le a labukat, iszapos is neha a viz, csomoan dobalnak bele szemetet, bar meg mindig nem egy Duna. De azert remelem hogy nem lesz semmi baj :)
2017. máj. 22. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!