Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak vagy hogyan...

Mit csináljak vagy hogyan hogy ne jöjjön meg a menstruaciom 3-4 hónapig?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 17:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Ezelőtt 3-4 hónapig nem volt de nem tudom miért .
2017. máj. 22. 17:06
 2/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki inkább, ha rendesen megjön, mert akkor tudod, hogy normálisan működik a tested.

Amúgy ha még nagyon fiatal vagy, előfordulhatnak ilyen kimaradozások, pláne, ha még nem menstruálsz régen és még nem állt be. Ez normálisnak tekinthető, aggódni nem kell miatta, de befolyásolni sem tudod.

2017. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már 5 éve hogy megjött de csak párszor volt rendszeres. De én szeretném hogy ki maradjon pár hónapig .
2017. máj. 22. 17:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Valami nem stimmelhet,ha 5 év alatt nem állt be.

Nem tudod sehogy sem elérni,hogy teljesen kimaradjon hónapokig,sajnos ezzel együtt kell élnünk,nekünk nőknek.

2017. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor ne tarts szünetet. Amíg folyamatosan szeded, addig nem fog megjönni.
2017. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehogy megfogadd az utolsó "tanácsot", mert totálisan hazavágod a hormonrendszeredet. A szervezeted nem játék. Az a normális működése, hogy menstruálsz.
2017. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én anyád helyében elvinnélek egy JÓ orvoshoz, aki kideríti, miért! nem menstruálsz normálisan.

Lehet, hogy ezt most viccnek fogod fel, de baromira nem poénos.

2017. máj. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!