Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Inkontinencia menstruáció...

Inkontinencia menstruáció alatt? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már ez a harmadik ciklusom, amikor azt tapasztalom, hogy a menstruációm utolsó előtti napján (7 napig vérzek) vizelettartási gondjaim vannak. Egyet tüsszentek, és máris becsurran kicsit, valamikor még csak nem is tüsszentettem, és akkor is. Soha máskor nem volt ilyen gondom, és most is csak ezen a napon. A ciklusom többi napján egyáltalán nincs ilyen problémám, könnyen kibíróbom pisilés nélkül viszonylag sokáig. Nem szültem még, szűz vagyok, 18 éves.

Mi lehet ennek az oka? Miért pont csak ezen a napon jelentkezik? Forduljak orvoshoz?


2017. máj. 22. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudod h az vizelet? Biztos nem vér? Tampont vagy betétet használsz? Betétnél előfordul h tüsszentéskor vagy mikor felállsz hirtelen megindul és érzed h folyik, olyan mintha bepisilnél, pedig nem.
2017. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tampont használok. Nem láttam a madzagon, hogy véres, legutóbb teljesen frissen felrakott tamponnál történt, nem lehetett vér.
2017. máj. 22. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy van egy enyhe felfazasod,ami azon a napon valamiert felerosodik?Regen felvoltam fazva es velem is elofordult,hogy tusszentesnel elszabadult egy csepp.Most visszajott a felfazas es ez a tunet is vele egyutt.
2017. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia:) Részben én is arra tudok gondolni hogy felfázás lehet, és menstruáció előtt/alatt alapból erősebbek az ilyen dolgok. Illetve lehet hogy valamiért ilyen a "biológiád" ezt nem tudom másképp mondani. A doki nem hinném hogy tudna ezzel mit kezdeni úgy igazán:/ Én az intim tornát javaslom, az lehet segítene:)
2017. máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!