Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Hogy menjek el...

Mit tegyek? Hogy menjek el így nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

nagyon kétségbe vagyok esve, egy bizonyos helyzetben vaginizmusom van. Pont abban a pozícióban, ahogyan az orvosnak kellene megvizsgálnia.. Nagyon el kéne mennem orvoshoz, eddig kétszer mentem de egyszer sem tudtak velem semmit csinálni. Nagyon kérlek segítsetek és adjatok egy címet Budapesten ahol fogadnak és tudnak velem valamit kezdeni. Nagyon ki vagyok már ettől borulva és tudom mennyire fontos, hogy lásson orvos!:( nagyon szeretnék nőgyógyászhoz járni, ahogy a többi nő és annyira rossz, stresszes h nekem ez nem tud megvalósulni, légyszíves segítsetek. :(

24/n



2017. máj. 25. 11:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress egy emberileg is normális nőgyógyászt. Nála kezdj azzal, hogy őszintén elmondod, hogy vaginizmusod van, és előbb ezt kezeljétek.
2017. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!