Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másodszorra jött meg a hónapban?

Másodszorra jött meg a hónapban?

Figyelt kérdés
Alapból rendszertelen a vérzésem,nem mindig tudom mikor jön meg pontosan,általában inkább késik,volt hogy egy teljes hónap kimaradt. Most május elsején jött meg,hetedikén ért véget,és ma megint. Mitől lehet?

2017. máj. 25. 14:00
 1/5 anonim válasza:
Mióta jött meg?
2017. máj. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lassan 8 éve,13 éves korom óta menstruálok
2017. máj. 25. 14:20
 3/5 A kérdező kommentje:
most 21 vagyok
2017. máj. 25. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínű azért mert rövidek a ciklusaid és most így jött ki. Nekem is volt már hogy hónap elején és végén is menstruáltam.
2017. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van hogy kétszer van egy hónapban mert elseje óta eltelt 25 nap, ez nem is olyan rövid ciklus (21nap vagy annál kevesebb nap esetében inkább) és így esett. A menzesznél ne azt nézd hogy egy hónapban egyszer és ugyanakkor legyen naptár szerint hisz nem egyforma hosszúak a hónapok és a ciklus sem feltétlen 30napos, inkább kevesebb/több, hanem hogy a menzesz amikor jelentkezik az a ciklus első napja és onnantól számítva mikor jön meg ismét, addig tart egy ciklus, nem hónapokban számolva.
2017. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!