Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebben a hónapban másodszorra...

Ebben a hónapban másodszorra van meg. Előszőr 10. én volt meg ebben a hónapban (és ez naptárilag oké volt) de rá 15 napra ma megint megjött. Ilyen még sose volt. Egyáltalán nem stesszeltem ill nem érzem magam stesszesnek. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

2012. júl. 27. 09:31
 1/5 A kérdező kommentje:
és még azt kifelejtettem h mindig fájni szokott a derekam meg a hasam mikor meg van de most eggyik sem.
2012. júl. 27. 09:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Néha előfordul soron kívül. Ne aggódj. Vagy az ovuláció miatt vérzel egy kicsit (de elvileg az tényleg csak kicsi), az sem gond. Ha ezután rendeződik a helyzet, akkor nincs semmi baj.
2012. júl. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. és a következő menzeszem most ettől a naptól számoljam? vagy ezt hagyjam "figyelmen kívül"?
2012. júl. 27. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Rendes vérzés? Vagy csak kis pecsét? Meddig tartott?

Ha csak kevéske, lehet sima ovulációs vérzésed volt. Ha a vérzéstől számítva kb. 14. nap megjön, akkor nagy vzínűséggel az volt.

2012. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elég kevés jött és ma kezdődött. de tényleg csak kevéske s nem is fáj a derekam meg a hasam mint mikor rendesen megvan.
2012. júl. 27. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!