Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tippek a nehéz napokra? Nekem...

Tippek a nehéz napokra? Nekem erős néha az alhasi görcs így még nem tudom mi lenne rá jó! 12|

Figyelt kérdés

2017. máj. 27. 17:16
 1/2 anonim válasza:

Gyógyszerek:nospa,algoflex M,

Viszont vannak gyógyszer nélküli megoldások is:citromfű tea, derékmelegítő (természetesen nem most 40 fokban 😂)

Illetve ajánlom még Inez videóját youtubeon azt hiszem a PLACC on van fent nagyon hasznos!

Remélem tudtam segíteni és elnézést a helyesírási hibákért !

2017. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha nagyon durván fáj, mint ahogy nekem is szokott, szinte ilyen szülési fájdalom, hogy konkrétan ordítani tudnék, akkor arra van egy nagyon erős gyógyszer, APRANAX 550 mg, de ez elég erős gyógyszer, nem szabad csak úgy bekapkodni. szóval dokival beszéld meg, és ha tényleg szükséges neked, akkor fel kell íratni. ez egy izomgörcs, ízületi fájdalom csillapító gyógyszer, nagyon hatásos a menstruációs görcsökre.

ha "csak" úgy fájdogál, nem annyira durván, akkor algoflex M-et próbáld ki.

2017. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!