Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció utáni erős fájdalo...

Menstruáció utáni erős fájdalom. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Menstruáció alatt szinte soha nincsennek görcseim szerencsére, de ha mégis előfordul, akkor elég enyhe. Viszont egy ideje azt tapasztalom, hogy a vérzés elmúlása után 1-2 nappal nagyon erős görcsök jelentkeznek, több másodpercig tartanak, és ilyenkor muszáj leülnöm, mert úgy érzem, hogyha nem tenném, akkor összeesnék. Voltam már nőgyógyásznál is ezzel a panasszal, de mivel nem talált semmit, nem mondott rá igazából semmit. Az érdekelne, hogy esetleg mással is előfordult már ilyen?

#görcs #Menstruáció utáni fájdalom
2016. szept. 26. 22:29
 1/1 anonim válasza:
Ez természetes. Én utógörcsnek hívom. Nincs baj, szerintem azért nem mondott semmit a dokid. Velem is volt ilyen. Meg ha közben nincsenek fájdalmaid, akkor ezek azok lennének, csak késve érkeztek.
2016. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!