Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Duzzanat (csomó) a szeméremdom...

Duzzanat (csomó) a szeméremdomb mellett?

Figyelt kérdés

Tegnap este fürdésnél vettem észre, hogy a szemérem domb mellett van egy csomó vagy duzzanat, ami elég kemény.. olyan 1,5 cm-es nagyságban, nem fájt, de nem is nyomkodtam.

Ma reggel amikor felkeltem akkor már fájt viszont jóval kisebb... most már enyhült a fájdalom, de mivel pont a hajlatban van így kicsit kellemetlen, főleg ha megfeszítem.


Mitől lehet? Elmúlik ez magától vagy fel kell keresnem egy orvost ez miatt?


[link] Valahogy így helyezkedik el az enyém is, bugyivonalnál, talán egy nagyon nagyon picit lejjebb, pont azon az 'ínyen' ami ott van.


Igazából szemmel nem látható, még tegnap sem láttam, pedig akkor kétszer ekkora volt tapintás alapján, talán most látszik mintha egy kis kék folt lenne.

A fájdalmat olyannak tudnám behatárolni, mintha megütöttek volna, vagy ráestem volna valamire... de nem történt ilyen.


2017. máj. 29. 13:01
 1/7 anonim válasza:
Valószínűleg egy begyulladt faggyúmirigy/szőrtusző.
2017. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nyirokcsomót érzel.
2017. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazából mostanában nem szőrtelenítettem, gyantázni szoktam, de még sosem gyulladt be, szóval ezt majdhogynem kizárnám, bár... lehet, hogy bármikor begyulladhat, nincs benne tapasztalatom.


Ha nyirokcsomót érzem, azt mitől? El fog múlni magától?


Illetve... még egy kérdés. Nemi életemet ez befolyásolja?!

2017. máj. 29. 18:42
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Atyaúristen te tényleg ennyire buta vagy?????? Nem tudod mi az a nyirokcsomó?????????? JÉZUSOM!
2017. máj. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj, nem azt írtam, hogy nem tudom mi az a nyirokcsomó, hanem azt, hogy mitől gyulladhatott be....
2017. máj. 30. 11:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt írtad: Ha nyirokcsomót érzem, azt mitől? El fog múlni magától?


Illetve... még egy kérdés. Nemi életemet ez befolyásolja?!


Nekem ebből az jön le hogy fogalmad sincs :D

2017. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod mitől érzed a nyirokcsomót akkor konkrétan azt se tudod minek van ott. Főleg hogy elmúlik-e magától.. namindegy :S
2017. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!