Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pcos vagyok a metformint nem...

Pcos vagyok a metformint nem kell mar szednem mert nem vallt be a verzesem nem jott meg tole atallitottak fog. Gatlora az a kerdes hogy elkezdhetem szedni ugy is hogy nincs verzes vagy muszaly megvarnom hogy megjojjon?

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 03:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Diétáztál és sportoltál is a gyógyszer mellett?

A Fogamzásgátló nem megoldás, csak elfedi a problémát.

2017. máj. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A metformin nem arra van hogy megjöjjön tőle, hanem hogy támogassa a diéta és sport kombót, segítse a hasnyálmirigyet és úgy fog megjönni ha ezek hatására rendeződik, ami hosszú idő, akár 1 év is ha tartod a diétát és sportot. A fogamzásgátló nem megoldás rá, elfedi a tüneteket, lesz egy látszólagos vérzésed évekig és 2-es cukorbeteg leszel, mert nincs kezelve az IR.


Normális orvos nem ad erre fogamzásgátlót csak ha kezelt IR mellett beállnak az értékek.


Ha nagyon nem akar megjönni de UH alapján kellene (nem esik le a hormonszint) az orvosnak kell gyógyszerrel meghozni, akkor lehet elkezdeni, de itt a kiváltó okot kell kezelni.

2017. máj. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hormon szintem rendben van azt mondta a doki megkerdezte hogy tervben van e a baba mondtam neki hogy most meg nincs es mondta hogy akkor fog gatlo ir rol nem tudok hogy lenne soha nem mondta a doki
2017. jún. 8. 05:16
 4/4 anonim ***** válasza:
A PCOS oka az IR és mivel felírta a metet van IR-ed. Az arra van, csak el szokták felejteni közölni ezeket. Ha nem nézel utána simán félrekezelnek sajnos.
2017. jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!