Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyagsüllyedésén tudott...

Hólyagsüllyedésén tudott valaki segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt hiszem hólyagsüllyedésem van és baromira zavar. Leírhatatlanul és kicsit kétségbe is vagyok esve. Nem tudom mit kezdhetek vele. Most tornáztatni próbálom.

Tud valaki valami bíztatót mondani?

köszi előre is!



2017. máj. 31. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Miből gondolod?

Szülés után vagy?

2017. máj. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Onnan, hogy napi 24 órában pisilési ingerem van.

És ez már vagy 2 hónapja tart. Megpróbáltam kitapintani és tényleg benyomódik szerintem a hólyeg.


Elvileg voltam nőgyógyásznál, kontrollon, de már csak mikor leszálltam jeleztem ezt a dolgot és mondta, hogy simán lehet nyomás a hólyagon a miómák miatt.


Nem szültem soha, viszont van egy csomó mióma a méhfalban és ettől meg van nagyobbodva az egész.


Esélyes a méh kivétele. Viszont több ismerősömmel beszéltem, akinek mióma miattkivették a méhét és nekik ilyen tünet nem volt.


Elfogott a gyanú, hogy nálam ez talán a hólyagsúllyedés ami persze lehet simán lehet a miómáktól.

2017. máj. 31. 15:02
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, hogy ha kiveszik a méhem, akkor vajon ez a probléma megoldódik, vagy nem :-(...


Miómákat nem lehet kiszedni már. Volt már 2 ilyen műtétem, már túl sok van és folyamatosan nőnek.

2017. máj. 31. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!