Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Lindynette fogamzásgátlót szedet ....3 levelet "szabályosan",pontosan vettem be .A 3. levél után ,szünet nélkül kezdtem el a 4. levéllel ,de az utolsó 3 szem gyógyszert nrm vettem be hanem egyből tartottam/tartom az egy hét szünetet....Eddig mindig az egy hét szünete alatt a 3.napon jött meg.

Mivel szombaton vettem be utoljára gyógyszert és hétfőn volt aktus ma pedig szerda van és még mindig nem jött meg ezért aggódom hiszen semmi előjele nincs ,hogy megkell jönnie (hasfájás,pattanások....Majd a levelet szombaton kell elkezdenem szedni...

20N



2017. máj. 31. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosan megbolondítottad a rendszert azzal, hogy a 3. levél után nem tartottál szünetet.
2017. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy NEM vagy terhes. (Persze csak ha a betegtájékoztatót ezt a variálást megengedi. Amit én szedtem, annál meg lehetett csinálni.)

Holnap és holnapután még megjöhet. Ha nem, szerintem az se a terhesség miatt van.

2017. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem vetted be az utolsó három tablettát? Azért nem jön meg mert tovább szedted. Vagy azért mert kimaradt az utolsó 3 és terhes lettél.
2017. jún. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért nem vettem be az utolsó három bogyót ,mert párommal általában csak hétvégente találkozunk és így akartam azt "kihagyni" , hogy hétvégente menstruáljak .

Szerencsére ma megjött :)

2017. jún. 1. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!