Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés
Ciera926 nevű felhasználó kérdése:

Terhes lehetek?

3. Havi adagnál járok, 2.án kezdtem szedni a rá el következendő 7 nap szünetre, majd 5 nap után 7.-én barátom belém élvezett. Volt hogy feszül a hasam, de az egyiknél előtte való nap kicsit hasra edzettem, másiknál pedig no-spa(t) kellett bevennem annyira fajt. Igazából meg 2db van. Lehetnek a menstruációs görcs elő jelei?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Terhes lehetek e, fogamzásgátló

2017. máj. 21. 16:00  Privát üzenet  

A válaszok

Ha normalisan szedted, nem vettel be antibiotikumot meg semmit ami bezavarna (orbancfu, grapefruit), akkor nem lehetsz terhes

Aki foggatlo mellett terhes lesz, az mindig vagy ossze-vissza szedi, vagy antibiotikumot szed es nem hasznal kiegeszito vedekezest, ameddig kene

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. máj. 21. 16:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És ha 7.-e előtt (6.an) el maradt, de azóta minden nap pontban 7 kor ahogy szoktam beveszem, csak remenykedni szabad? Vagy tesztet vegyek?

# 2/3Időpont 2017. máj. 21. 18:16 Privát üzenet
Akkor vegyel tesztet

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. máj. 21. 18:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehetek terhes?
Terhes lehetek?
Ha megjött akkor is lehetek terhes?
Abbahagytam a fogamzasgatlot (elizette). Elmult a mensim es utanna 2 nappal egyuttvoltunk parommal, ra egy jo 5 napra megint, es nem vedekeztunk. Lehetek terhes? Masfel evig szedtem a gyogyszert.
Ha vasárnap este használtam Lactofeel hüvelygélt és kedd este volt aktus, lehetek terhes? Azt írja spermaölő is. Babát szeretnék
Lehetek így terhes?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!