Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 héttel korábban jött meg!...

1 héttel korábban jött meg! Lehet ennek köze a szüzességem elveszítéséhez?

Figyelt kérdés
A barátommal nemrég veszítettem el a szüzességem, és a jövőhéten kellett volna megjönnie.Elmenjek nőgyógyászhoz?Vagy ez természetes? 16/L
2010. máj. 17. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
tökmindegy, egy ilyen szüzesség elvesztés után mindig érdemes elmenni nőgyógyászhoz, már csak azért is hogy minden rendben van e. (engem anyám vitt, mikor megtudta)
2010. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
aham:) természetes.én 13 vagyok és már nem szüz:)
2010. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Jó korán kezditek halljátok e! Vérhattál volna legalább 18 ig mind csitrik vagytok még..tszz
2010. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a szex eléggé befolyásolja a dolgokat odalent. Kitolhatja és közelebb is hozhatja a menzeszt. Első alkalom után ez természetes. Nekem is előfordult már, hogy hamarabb érkezett szexet követően. De egy nőgyógyász sosem árthat. Évente járj el hozzá, pláne most hogy már nem vagy szűz.

22L

2010. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válszokat..:) nőgyógyászhoz természetesen szoktam járni
2010. máj. 24. 09:34
 6/6 A kérdező kommentje:

05-20 21:56


Attól hogy olyan g*cironda vagy hogy még 40 évesen se kellesz senkinek attól még ne itt vezesd le a világfájdalmadat köszke:)

2010. máj. 24. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!