Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érzékeny vörös folt ott lent....

Érzékeny vörös folt ott lent. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Ujjazás után/közben "ott" lent fájó érzést éreztem, abba is hagytuk azonnal. Meg most is ég egy nagyon kicsit, de ha hozzáér valami akkor nagyon érzékeny. Kicsit meg is van duzzanva és kicsit piros is de nem nagyon. Olyan mint egy kidörzsölés. "Együttlét" előtt nem sokkal voltam ott gyantázva, és beljebb meg borotválom, mert ott nem bírom. Esetleg gondoltam arra is hogy lehet, hogy attól lett érzékeny. Vagy netán a párom volt túl heves? Vagy valami fertőzés? De az csak így az egyik percről a masikra? 😟 Mivel tudnám enyhíteni/gyógyítani?

2017. jún. 2. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Bármi lehet azok közül amiket felsoroltál. Kend be Bepanthennel (vagy hasonlóval) aztán ha nem segített, akkor fertőzés.
2017. jún. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!