Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hónap alatt kétszer jött meg?

1 hónap alatt kétszer jött meg?

Figyelt kérdés
Május 18-án jött meg,25-re vége is lett és tegnap megint megjött,normális vérzés.Ez mitől lehet?Lassan 4 éve van meg és az utóbbi időben állt be úgy hogy minden hónap 20-a körül jön meg,néha 1-2 nap késés vagy hamarabb.Szoktam tüneteim lenni,de most nem volt 18-án viszont tök normális volt minden.Erre most megint megvan.
2017. jún. 3. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem is múltkor 2 hetet késett,megjött,és most rá két hétre megint.valami hormonzavar lehet nálunk...én már terhességre is gyanakodtam,de az a legbiztosabb jele ha nem vagy terhes h megjön...
2017. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem élek nemi életet úgyhogy a terhesség ki van zárva.
2017. jún. 3. 17:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez szinte állando, van, hogy egy honapban meg sem jön, de van, hogy egy honapban 2x is akár.

2éve van meg, és nekem nagyon rendszertelen, sosem tudom, hogy mikor kell megjönnie

2017. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!